Middels Sunny Lease bieden wij u de mogelijkheid om uw solar-carport of zonneoverkapping te financieren. Deze financiering wordt mogelijk gemaakt door de financieringsbank waarmee wij samen werken. Het biedt u de mogelijkheid om middels een maandelijkse betaling de leasen. Dit is altijd een niet-doorlopende geldlening specifiek voor uw aankoop. De financiering van uw carport of veranda betreft een lease-koop financiering. U wordt dus direct eigenaar van het geen u gaat financieren vanaf de levering/plaatsing.
Geld lenen kost geld
Belang is dat u in acht neemt dat het aangaan van sunny lease een financiƫle verplichting met zich mee brengt en dat u naast de kosten voor uw aankoop binnen de financiering ook een premie (rente) betaald.
Financieringsvoorstel
Ieder financieringsvoorstel komt vanuit de bank en wij hebben op geen enkele manier invloed op het wel of niet goedkeuren van uw aanvraag. Ook m.b.t. de voorwaarden zijn wij enkel als intermediair betrokken bij de financiering.

Onze financieringsmaatschappij toetst altijd op de BKR status, zodat u financiering verantwoord tot stand komt. De gegevens die bij toetsing worden geraadpleegd zijn voor ons niet inzichtelijk. Wij krijgen enkel wel of niet groen licht.

Waarom Sunny-lease?
- Direct eigenaar bij aflevering van de Solar constructie zonder investering vooraf
- Afbetalen meestal in 120 maanden, maar kan ook minder,
- Een vooruit betaling mogelijk om bijvoorbeeld het lease maand bedrag te verlagen,
- Acceptatie zeer snel
- Garantie op al onze Solar Producten
- Onderhoud aan huis door heel Nederland op onderhoud contract ( indien afgesloten )
- Gelijk geld verdienen met de stroom opbrengst,
- Gelijk nauwelijks stijgende maandlasten, soms zelfs gelijk
